کج خلقی کودک به دلیل جلب توجه نیست. جعفر بای آسیب شناس اظهار داشت: والدین باید به کودک خود یاد دهند که چگونه با روش درست و با صبر از شما بخواهند که به او توجه کنید، اگر به طور مودبانه از شما بخواهند با او بازی کنید و جواب رد ندهید این با ارزش ترین هدیه‌ای است که والدین می‌توانند به کودک خود تقدیم کنند. به نقل از تبیان به گزارش باشگاه خبرنگاران تبیان وی افزود: خستگی، گرسنگی یا بیمار بودن کودک ممکن است باعث شود دوره‌های کج خلقی بیشتر و شدیدتر شوند. بای تصریح کرد: والدین باید از به کار بردن جمل ...

کج خلقی کودک به دلیل جلب توجه نیست

 
خبرگزاری

جعفر بای آسیب شناس اظهار داشت: والدین باید به کودک خود یاد دهند که چگونه با روش درست و با صبر از شما بخواهند که به او توجه کنید، اگر به طور مودبانه از شما بخواهند با او بازی کنید و جواب رد ندهید این با ارزش ترین هدیه‌ای است که والدین می‌توانند به کودک خود تقدیم کنند.

به نقل از تبیان به گزارش باشگاه خبرنگاران تبیان وی افزود: خستگی، گرسنگی یا بیمار بودن کودک ممکن است باعث شود دوره‌های کج خلقی بیشتر و شدیدتر شوند.

بای تصریح کرد: والدین باید از به کار بردن جملاتی مانند خسته‌ام کردی، چقدر غر می‌زنی، باز صبح شده جدا خودداری کنند.

این آسیب شناس در پایان گفت: کج خلقی در بین کودکان نسبت به سایرین بیشتر است همچنین خستگی کودک کم سن، سطح استرس، مشکلات روحی و روانی، احساسی و نیز نحوه رفتار والدین در برابر تقاضاهای کودک بر شدت کج خلقی تاثیر گذار است.

انتهای پیام/


خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | آخرین اخبار ایران و جهان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه