نكاتي براي مادر بزرگها و پدر بزرگها آيا به عشق در نگاه اول اعتقاد داريد؟ اين همان چيزي است كه بعد از ديدن نوه تان ،برايتان اتفاق مي افتد. اولين گريه او ،شما را به اين فكر  مي اندازد  كه چه معجزاتي در جهان آفرينش وجود دارد. همين احساس، اولين رابطه عاطفي دو طرفه بين شما را شكل مي دهدو  چنانچه بعدها هم با او در تماس باشيد خواهيد ديد كه نسبت به مادر بزرگها يا پدر بزرگهاي ديگر چقدر بيشتر نسبت به نوه تان (و او به شما) احساس داريد. پيش از رفتن به بيمارستان يك نكته را به خاطر داشته باشيد: حالا ...

نکاتی برای مادر بزرگها و پدر بزرگها

آیا به عشق در نگاه اول اعتقاد دارید؟ این همان چیزی است که بعد از دیدن نوه تان ،برایتان اتفاق می افتد. اولین گریه او ،شما را به این فکر  می اندازد  که چه معجزاتی در جهان آفرینش وجود دارد.

همین احساس، اولین رابطه عاطفی دو طرفه بین شما را شکل می دهدو  چنانچه بعدها هم با او در تماس باشید خواهید دید که نسبت به مادر بزرگها یا پدر بزرگهای دیگر چقدر بیشتر نسبت به نوه تان (و او به شما) احساس دارید.

پیش از رفتن به بیمارستان یک نکته را به خاطر داشته باشید: حالا نوبت مادر است که بیشترین سهم را از کودک داشته باشد،به خصوص که ش��ر دادن این امکان را بیشتر می کند.بنابراین عجله نکنید و سعی کنید دختر یا عروستان را درک کنید. آنچه مادر در این مرحله از شما انتظار دارد،کمک در زمینه های دیگر،مانند رسیدگی به غذا و یا نظافت خانواده است. ممکن است سخت باشد که حالا خودتان را کمی دور نگه دارید اما خیلی زود نوبت یه شما می رسد و مادر حتی با خوشحالی کودک را به شما می سپارد تا در بغل شما آرامش پیدا کند.

اگر شرایط زندگی به صورتی است که نمیتوانید نزدیک نوه تان باشید،از مادرش بخواهید عکس شما را به او نشان دهد.بچه ها از دیدن چهره خیلی لذت می برند و این باعث می شود همیشه از شما خاطره خوشایندی در ذهنش داشته باشد. کار دیگری که می توانید بکنید این است که یک  روسری یا هر لباسی که دارید و عطری دارد که همیشه استفاده میکنید ،در دسترسش بگذارید. هر زمان که او شما را ببیند ،بوی لباسی که به تن دارید او را به یاد خاطره ای که از عطر مربوط به شما دارد می اندازد.یک کار جالب دیگر این است که یک سی دی یا نوار که با لالائی با صدای خودتان و آهنگ های مخصوص کودکان پر شده برایش بفرستید و هر وقت تلفنی با او صحبت می کنید یا از نزدیک او را دیدید برایش آنها را زمزمه کنید. این باعث می شود او شما را یک دوست "خاص" بداند که از بقیه دوستانش متفاوت است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه