سایت خانه زیبا: در طراحی دکوراسیون اتاق مشترک برای کودک دختر و پسر باید از ایده‌ها و رنگ‌های خنثی استفاده کرد تا در میان هم دختر و هم پسر دارای محبوبیت باشند. خواهر و برادرها گاهی با هم از یک اتاق استفاده می‌کنند و این امر طبیعی است و نباید محبوبیت در این اتاق خواب را برای هیچ کدام از آنها بی‌اهمیت در نظر گرفت. در ادامه به بررسی هفت نکته و راهکار برای انجام یک طراحی خنثی خواهیم پرداخت:. 1. انتخاب یک تم:. لازم نیست تم انتخاب شده شما اتومبیل یا گل باشد زیرا باید از یک تم خنثی استفاده کنید. ...

سایت خانه زیبا: در طراحی دکوراسیون اتاق مشترک برای کودک دختر و پسر باید از ایده‌ها و رنگ‌های خنثی استفاده کرد تا در میان هم دختر و هم پسر دارای محبوبیت باشند. خواهر و برادرها گاهی با هم از یک اتاق استفاده می‌کنند و این امر طبیعی است و نباید محبوبیت در این اتاق خواب را برای هیچ کدام از آنها بی‌اهمیت در نظر گرفت. در ادامه به بررسی هفت نکته و راهکار برای انجام یک طراحی خنثی خواهیم پرداخت:

1. انتخاب یک تم: 

لازم نیست تم انتخاب شده شما اتومبیل یا گل باشد زیرا باید از یک تم خنثی استفاده کنید. استفاده از تم ابزار موسیقی یا حیوا��ات ایده هیجان انگیزی‌ است، اگر چه می توان با ایجاد تم اعداد و یا اشکال هندسی به آموزش آنان نیز کمک کرد.

2. انتخاب تخت و کمد کودک برای آینده :

 معمولاً تخت و کمد کودک دختر و پسر با یکدیگر تفاوت دارد، اما برای انتخابی خنثی و مشترک بهتر است از رنگ‌های سفید یا سیاه و سفید استفاده کنید تا در آینده نیز بتوان از آنها استفاده کرد.

3.  چند رنگ خنثی:

چند رنگ خنثی در طراحی دکوراسیون اتاق مشترک دختر و پسر عبارتند از رنگ سبز، زرد، کرم، بنفش و نارنجی که با رنگ‌های ترکیبی قهوه ای، قرمز و طلایی به خوبی می‌توان اتاقی محبوب برای استفاده مشترک دختر و پسر طراحی کرد.

4.  میز و صندلی کامپیوتر ساده:

 اغلب طراحی‌های مربوط به میز و صندلی کامپیوتر برای کودکان با ایجاد نقش و نگارهای خاص دخترانه یا پسرانه صورت می‌گیرند. بهتر است برای رسیدن به انتخابی خنثی از میز کامپیوتر و صندلی ساده بدون نقش و نگارها استقبال کنید.

5. استفاده از استیکر:

 ایده استفاده از استیکرها یا همان برچسب‌های دیواری ایده بسیار ارزان قیمت با تغییرات زیاد برای ایجاد محیطی محبوب در میان دخترها و پسران است.

6.  انتخاب یک الگوی الهام بخش:

اگر شما در انتخاب رنگ‌ها و طراحی دکوراسیون اتاق مشترک دختر و پسر تردید دارید می‌توانید با الگوبرداری از طرح‌های موفق و اجرای آن با رنگ‌های خنثی اتاقی زیبا طراحی کنید. برای موفقیت‌های بیشتر در این زمینه و رسیدن به هارمونی مناسب‌تر می‌توانید از رنگ‌های خنثی در ملافه و رنگ فرش‌ها نیز بهره ببرید.

7. تزئین اتاق با حروف الفبا:

از ابتدای نام کودک خود برای تزئین اتاق و تخت خواب او استفاده کنید این کار نه تنها فضایی خنثی برای داشتن اتاق خوابی مشترک ایجاد می‌کند که شما با کمترین هزینه می‌توانید تزئینی زیبا و محبوب در اتاق خواب مشترک دختر و پسرتان ایجاد کنید.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه