در دومین همایش مادران آگاه، کودکان شاداب:

در دومین همایش مادران آگاه، کودکان شاداب:
کودکان از جعفر ابراهیمی (شاهد) تقدیر می‌کنند

شهرزاد: در دومین همایش مادران آگاه، کودکان شاداب از سی و سه سال فعالیت ادبی جعفر ابراهیمی شاهد، شاعر و نویسنده کودکان تقدیر می‌شود.

 

در دومین همایش مادران آگاه، کودکان شاداب: - تصویر 1

 

مجله کودکیاری شهرزاد در دومین "همایش مادران آگاه، کودکان شاداب" که در فرهنگسرای ابن سینا برپا می‌شود از جعفر ابراهیمی(شاهد) تقدیر خواهد کرد.

 

در این همایش رایگان برنامه‌هایی چون تئاتر کودک، موسیقی کودک، سخنرانی‌های آموزشی، جنگ و برنامه‌های تفریحی پیش بینی شده است.

 

جعفر ابراهیمی شاهد، متولد 1330 در یکی از روستاهای استان اردبیل است و تا کنون بیش از 100 کتاب شعر و داستان برای کودکان و نوجوانان منتشر کرده است.

 

دبیری پنج دوره جشنواره مطبوعات کودک و نوجوان، مدیریت شورای شعر کانون پرورش فکری، سردبیری مجله آیش و کسب جوایز مختلف همچون کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از جمله فعالیت‌ها و افتخارات ابراهیمی بوده است.

 

همایش مادران آگاه، کودکان شاداب روز ششم تیرماه از ساعت 17 در فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک غرب، خیابان ایران‌زمین برپا می‌شود.

 

این همایش با حمایت از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منطقه 2، اداره ارشاد شهرستان شمیرانات، مجله شهرزاد و موسسه خیریه مهرآفرین و شرکت توسعه آموزشی پات برگزار می‌شود.

کتاب
کودک
مطبوعات
شاهد
نوجوان
شعر
داستان
همایش
فرهنگسرا
شاعر
نویسنده
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه