ایبنا: انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شماره‌ 14 نشریه «کوشش» ویژه‌ خردسالان را منتشر کرد. در جدیدترین شماره از نشریه خردسال مطالب جذاب و خواندنی برای گروه سنی «الف» (پیش دبستانی و کلاس اول ابتدایی) منتشر شده است. در صفحه نخست این نشریه، در مطلبی با عنوان «ما و شما» خطاب به خانواده‌ها بر اهمیت دوره‌ طلایی خردسالی برای گسترش فکر، زبان، مهارت‌ها و توانایی‌های کودک تاکید شده است. «سلام»، «تو هیولا نیستی»، «وقتی کوچک بود»، «من و مامانم»، «تاتا تی‌تی» و «جای پای کیه» عنوان برخی از ...

ایبنا: انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شماره‌ 14 نشریه «کوشش» ویژه‌ خردسالان را منتشر کرد. در جدیدترین شماره از نشریه خردسال مطالب جذاب و خواندنی برای گروه سنی «الف» (پیش دبستانی و کلاس اول ابتدایی) منتشر شده است.
در صفحه نخست این نشریه، در مطلبی با عنوان «ما و شما» خطاب به خانواده‌ها بر اهمیت دوره‌ طلایی خردسالی برای گسترش فکر، زبان، مهارت‌ها و توانایی‌های کودک تاکید شده است.
«سلام»، «تو هیولا نیستی»، «وقتی کوچک بود»، «من و مامانم»، «تاتا تی‌تی» و «جای پای کیه» عنوان برخی از شعرها، داستانک‌ها و مطالبی است که از شاعران و نویسندگان با تصویرگری‌های شاد و جذاب برای کودک و خردسال در این شماره از نشریه بیان شده است.

چهاردهمین شماره نشریه «کوشش» خردسال در 56 صفحه تمام رنگی با بهای 25 هزار ریال عرضه شده است.

 

تولد مجله کوشش، جدیدترین داستان‌ها را اینجا بخوانید - تصویر 1

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه