اسب دریایی بکشید

 

به گزارش سرویس کودک جام نیوز، برای کشیدن این اسب دریایی زیبا از یک دایره به عنوان سر شروع می کنیم، سپس یک خط مستقیم و صاف همانند تصویر دوم، به عنوان دهان آن می کشیم. خط منحنی زیر را می بینید که به حلزون شباهت زیادی دارد؟ خیلی ساده می توانید با کمی تمرین چنین شکلی را بکشید. این خط منحنی در واقع بدن اسب آبی را تشکیل می دهد و خطوط سبزی که می بینید نیز موقعیت بال و شاخ او را مشخص می کند.

 

اسب دریایی بکشید - تصویر 1حالا به نرمی مداد خود را روی کاغذ بچرخانید و شروع به کشیدن جزئیات آن کنید. ابتدا پلک او را می کشیم، سپس چشم او را با کشیدن دو دایره کامل می کنیم و بعد از آن هم قسمتی از دهان اسب آبی را رسم می کنیم. در این مرحله دقت داشته باشید که تمام این خطوطی که رسم کرده اید به هم متصل اند. به این اتصالات توجه کنید تا تصویر زیباتری به شما بدهد.

 

اسب دریایی بکشید - تصویر 2و حالا قسمت دوم از دهان او را می کشیم. برای کشیدن این خطوط تمرین کنید. تا ظرافت در کار شما به حداکثر برسد. شاخی که در بالای سر اوست را می بینید؟ آن را با دو خط و یک بیضی بکشید. به شکم و قسمت جلویی اسب آبی توجه کنید که با چه خطوط نرمی کشیده شده است! حتما شما هم می توانید با همین دقت آن را بکشید.
 

اسب دریایی بکشید - تصویر 3


در این مرحله با خط منحنی مشابه تصویر زیر، قسمت پشت اسب آبی را بکشید و برایش تاج زیبایی با خطوط شکسته رسم کنید. یک بال کوچک نیز در قسمت میانی بدن او بکشید. هنگامی که نخواستید جزئیات دیگری به آن اضافه کنید، خطوط کم رنگ پیش طرح را پاک کرده و نقاشی خود را رنگ کنید.

 

اسب دریایی بکشید - تصویر 4
 

امیدوارم از کشیدن این نقاشی لذت برده باشید.

 

2016/تبیان

 

 «برای ارسال نقاشی های زیبای خود این قسمت را کلیک کنید»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه