آیا کودک شما وسواس دارد؟. جعفر بای آسیب شناس اظهار داشت: والدین هرچه قدر بتوانند فضای خانواده را منسجم، متعادل و متناسب با حال و هوای روانشناختی کودک تنظیم کنند، در کاهش و بهبود نشانه های وسواس کودک خود موثر خواهند بود. به نقل از تبیان به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی عنوان کرد: وسواس به عزت نفس و خودباوری کودکان آسیب وارد می کنند وحتی به تدریج خانواده واطرافیان ،کودک را به عنوان یک فرد تنبل می شناسند. این آسیب شناس در پایان گفت: زمانی که کودکی دچار مشکل وسواس می شود، اطرافیان او باید به ا ...

آیا کودک شما وسواس دارد؟

 
title

جعفر بای آسیب شناس اظهار داشت: والدین هرچه قدر بتوانند فضای خانواده را منسجم، متعادل و متناسب با حال و هوای روانشناختی کودک تنظیم کنند، در کاهش و بهبود نشانه های وسواس کودک خود موثر خواهند بود.

به نقل از تبیان به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی عنوان کرد: وسواس به عزت نفس و خودباوری کودکان آسیب وارد می کنند وحتی به تدریج خانواده واطرافیان ،کودک را به عنوان یک فرد تنبل می شناسند.

این آسیب شناس در پایان گفت: زمانی که کودکی دچار مشکل وسواس می شود، اطرافیان او باید به این نکته توجه داشته باشند که کودک گناه و تقصیری ندارد. والدین نباید فرزند خود راسرزنش کنند. وقتی کودک تحت تأثیر الگوبرداری دچار رفتار یا افکار خاص وسواسی می شود برای پی بردن به این موضوع کافی است والدین رفتار وسواسی ا�� را ریشه یابی کنند.


انتهای پیام/


خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | آخرین اخبار ایران و جهان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه